Zasíťovaný stavební pozemek na dům, nebo chatu o velikosti 1017m2, pod Andělskou Horou

Andělská Hora

2 525 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji stavební pozemek pro bydlení v klidné části obce Andělská Hora v okrese Karlovy Vary. Jedná se o pozemek o celkové ploše 1017m² . Na pozemku jsou již vybudovány inženýrské sítě. Vodovod, elektřina je zde napojení na kanalizaci. V současné době je možné získat stavební povolení pro stavbu rodinného domu. Zástavba na pozemcích je omezena na 40% podle územního plánu. Územní plán umožňuje stavbu dvou nadzemních podlaží, z nichž druhé patro slouží jako obytné podkroví. Podle územního plánu je tato oblast jednou z posledních, kde lze postavit rodinné domy, žádná jiná oblast již nebude zastavěna.
Obec se nachází v blízkosti Karlových Varů, do kterých se dostanete za 10 minut jízdy autem, nebo autobusy, a to jak dálkovými, tak i místními. . Tato oblast je oblíbeným rezidenčním místem s nádherným výhledem na zříceninu hradu Andělská Hora. Tato památka je v dochodí vzdáleností 400 m a je velmi populárním turistickým cílem. V blízkosti se nachází významný golfový resort Olšová vrata – Karlovy Vary. V obci se nachází víceúčelové hřiště, dvě dětská hřiště a cyklostezky vedoucí až do Karlových Varů. Stromové aleje jsou v okolí obce součástí památkově chráněných stezek a ozvláštní je 9 vyhlídkových altánů. Pro milovníky zimních sportů se zde nabízí udržované běžecké tratě. Lyžařská centra Klínovec a Plešivec jsou vzdáleny cca 32 km a lze je dosáhnout do půl hodiny.
V případě že máte zájem financovat koupi hypotékou, tak Vám samozřejmě nabídneme naše finančními služby. Pro další informace kontaktujte makléře RK .


Celková cena
2 525 000 Kč
Město
Andělská Hora

Kontaktujte svého makléře